Караван суден з зерном вийшов з Одеси та Чорноморська

Сьогодні зранку з портів Одеси та Чорноморська вирушив перший караван суден з українським збіжжям. На борту трьох балкерів NAVI STAR, ROJEN та POLARNET 57 тисяч тонн української кукурудзи, яка направляється до Туреччині, Великої Британії та Ірландії, повідомив Міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Разом з тим це перший вихід судна з порту «Чорноморськ» з початку війни. Україна розраховує, що безпекові гарантії наших партнерів з ООН та Туреччини будуть працювати і надалі, а експорт продовольства з наших портів стане стабільним та прогнозованим для всіх учасників ринку. Для цього планується забезпечити здатність портів обробляти понад 100 суден на місяць.


 
Наразі «зерновий коридор» запрацював поки що тільки на вихід. Але потрібна повноцінна робота портів в обидва напрямки. Завтра очікується перший захід під завантаження. Ціль України зараз – 3 та більше млн тонн експорту агропродукції щомісяця з портів «Одеса», «Чорноморськ» та «Південний».
 

 
Такі кроки потрібні не тільки українській економіці, але й світу. Чим швидше ми зуміємо вивезти 20 млн тонн минулорічного врожаю та розпочати експорт нового, тим швидше покращиться продовольча ситуація у світі.
 

 
   

Культурометр в Instagram

 
 

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ


 
 
 

Анонси подій

2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56