Мережа дитячих магазинів «Антошка» відзначає 26 років і запрошує на знижки та творчу акцію

З 26 вересня по 2 жовтня 2023 року мережа дитячих магазинів «Антошка» відзначає свій 26 День народження! Діти — це наше майбутнє, отже даруймо кожній дитині незабутнє свято. На честь Дня народження магазинів, «Антошка» збирає маленьких українців з усіх куточків держави та об’єднує їх унікальною розмальовкою.

З 26.09 по 02.10 завітайте разом з дітьми до магазину мережі «Антошка» у вашому місті (перелік магазинів з адресами за посиланням).

В кожному магазині на Вас чекає куточок творчості з унікальною розмальовкою мрій 1,5 х 1,5 метри від “Антошки”. Розфарбовуйте одну з частин розмальовки — наприкінці свята усі фрагменти розмальовки зберуть в Одесі та зафіксують новий рекорд України! Обʼєднуємось для створення великої та яскравої картини, яку прикрасять українці з різних міст нашої держави.


 
Віримо, що кожен день життя дитини можна зробити позитивним та яскравим: адже навіть чорно-білі лінії стають барвистими, якщо додати трохи фарб і кольорових олівців. Долучайтеся до свята, оскільки усі дитячі мрії загадані в магазині “Антошка” обовʼязково здійснюються!
 
А яке ж свято без подарунків? До дня народження “Антошка” дарує знижки на товари до -50% — саме час придбати омріяну іграшку або модний одяг для вашої малечі.
 
Національна мережа дитячих магазинів «Антошка» була заснована у 1997 році. Наразі включає 43 магазини в 18 містах України та інтернет-магазин antoshka.ua “Антошка” – це унікальний формат, де під одним дахом зосереджені всі “дитячи категорії” товарів: Іграшки, Одяг та Взуття, Гігієна та Харчування, Меблі, товари для Прогулянок та Подорожей та супутні Аксесуари. Також “Антошка” розвиває найбільшу мережу дитячих перукарень. Станом на вересень 2023 працює 15 перукарень в 7 містах (розташовані в магазинах мережі). Головна місія Компанії “Антошка” – надаючи кращі товари та послуги, допомагати батькам ростити дітей здоровими, розумними і модними.

   

Культурометр в Instagram

 
 

Анонси подій

 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56