Одеська мерія хоче витратити 20 млн гривень на скляні стенди в сквері на Канатній

Одеська мерія на сесії 27 вересня буде намагатися проголосувати за виділення 20 млн гривень на проект по благоустрою скверу на Канатній біля будівлі Обласної адміністрації. Про це повідомив депутат Петро Обухов. «Меморіал борців за Україну» представили на днях в мерії – там будуть скляні стенди с ТВ-екранами, на яких будуть демонструватися кадри та відео про героїв.

Проект цікавий, але доволі дорогий. А якщо взяти в контексті військових дій – то недоречний. Росія вже намагалася атакувати будівлю Одеської ОВА, коли влучила ракетою в бізнес-центр на проспекті Шевченка.

Ці спроби можуть повторитися у будь-який момент і меморіал за 20 млн гривень буде знищений одним вибухом. Чи не краще нарешті ці мільйони гривень спрямувати на допомогу тим, хто постраждав від ракетних атак? В Одесі досі стоять зруйновані домівки людей, які не можуть в них повернутися.

Нагадаємо, що 27 вересня о 09:00 біля Одеської мерії знову збираються одесити, щоб протестувати проти непріоритетних та недоречних витрат бюджету замість допомоги ЗСУ, пораненим та постраждалим від ракетних ударів.

   

Культурометр в Instagram

 
 

Анонси подій

 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56