Одеський кінофестиваль покаже 4 нових фільми про війну в Україні

На ОМКФ-2023 представлять програму спеціальних показів “Хроніки війни” – фільми зняті після початку повномасштабної війни. Зокрема, в блоці “Хроніки війни” представлено чотири документальні стрічки.

“Воїни”, реж. Влад Левківський, 2023 (Україна)

День повномасштабного вторгнення змінив життя цих людей назавжди — звичайні громадяни стали справжніми захисниками своєї Батьківщини. Команда MEGOGO ORIGINALS записала всіх героїв за правилами документального жанру — це реальні люди та історії, що розповідаються без сценарію.

“Без права на дубль”, реж. Андрій Мозговий, 2023 (Україна)

Документальний фільм “Без права на дубль” розповідає про групу творчих людей, яких згуртувала на себе героїня Наталя із позивним “Ангел”. В минулому вона – режисерка-документалістка і кінопродюсерка, а нині – керівниця підрозділу аеророзвідки 112-тої окремої бригади територіальної оборони. У перший день повномасштабного вторгнення Наталія змінила свій фах і разом із сином пішла на фронт. За доволі короткий час вона зібрала власний підрозділ, до якого увійшли колишні оператори, звукорежисер, гафер…

“Міста та їхні герої”, реж. Ольга Гібелінда, Андрій Литвиненко, 2023 (Україна)

“Міста та їх герої” — це збірка шести документальних історій людей, що змінили звичні життя заради спільної мети, і шести міст воєнної України. Фільми розповідають про феномен звичайного українського героїзму, коли люди в темні часи знаходять у собі сили робити добрі справи, допомагати іншим під бомбардуваннями, під час окупації, під час війни. Герої фільму – охоронець, телеведучий, актриса лялькового театру, мер маленького містечка, ресторатор, композитор не тільки знайшли в собі сили вижити, але й знайшли новий шлях у житті та допомогли тим, навколо них.

“Область Героїв”, реж. Артур Лерман, 2023 (Україна)

“Область Героїв” – це перша масштабна кінореконструкція реальних героїчних історій простих українців, які особисто зіграли головні ролі у кіно. Глядач побачить відверту кіносповідь простих людей, які, ризикуючи всім, врятували тисячі життів в самому пеклі окупації: в Бучі, Ворзелі, Гостомелі, Ірпіні та інших містах та селах.

Покази фільмів відбудуться у Чернівцях з 19 по 26 серпня під час 14-го ОМКФ.

   
 

Анонси подій
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56