Одеський кінофестиваль відбудеться в Києві

Стало відомо, де і коли відбудеться у 2024 році Одеський кінофестиваль. Через тривалу війну росії проти України в Одесі проводити кінофестиваль далі вважається небезпечно. Тому було прийняте рішення, що найбільш безпечним для проведення кінофестивалю місцем у 2024 році буде Київ.

«Минулий ОМКФ гостинно приймали Чернівці, які показали щире захоплення українською культурою та мистецтвом. Наступного року ми привеземо Одеський міжнародний кінофестиваль у Київ, де очікуємо не менш теплий прийом від столичних кіноманів і поціновувачів якісних глядацьких артфільмів», – сказала генеральна директорка ОМКФ Анна Мачух.

Для подання заявки необхідно заповнити онлайн-форму, розміщену на офіційному сайті кінофестивалю, та надати всі зазначені в онлайн-формі матеріали до 14:59 (за київським часом) 1 травня 2024 року.

До участі в Національній конкурсній програмі допускаються ігрові, неігрові, анімаційні та експериментальні повнометражні українські фільми всіх жанрів, виробництво яких було завершено у 2023 або 2024 році. Переможці Національного конкурсу визначаються в таких номінаціях: «Найкращий український повнометражний ігровий фільм» та «Найкращий український повнометражний документальний фільм».
 
До участі в Міжнародній європейській конкурсній програмі допускаються ігрові, неігрові, анімаційні та експериментальні повнометражні європейські фільми всіх жанрів, виробництво яких було завершено у 2023 або 2024 році.
 
Переможець Міжнародного європейського конкурсу визначається в номінації «Найкращий європейський повнометражний фільм». Фільми, подані для участі в конкурсних програмах, також можуть бути відібрані для участі в позаконкурсних програмах кінофестивалю.
 
Приймання заявок до Національної та Міжнародної конкурсних програм відкрито з 19 грудня 2023 року по 1 травня 2024 року. За додатковою інформацією щодо подачі заявок на участь у конкурсних програмах XV ОМКФ звертатися за електронною адресою [email protected].

   
 

Анонси подій
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56