Опубліковано добірку промовистих плакатів для мітингуючих одеситів

Одеський проект дизайну шрифтів в Інстаграмі Odesacityletters опублікував добірку плакатів для одеситів, що мітингують. Її можна використовувати, якщо не виходить придумати оригінальний текст або нічим малювати, але є де роздрукувати. На плакатах такі влучні написи: “Вони захищали Азовсталь заради ремонтів в Одесі?”, “Життя наших військових не відремонтуєш пізніше… а суд без проблем”, “Коли на твій будинок нападають – його не білять, а захищають” та інші.

“Керівник Одеси заявив, що акція біля міської ради є політичною провокацією. Це, мовляв, не ми вийшли як вільні люди, це нас пригнали — так думає мер, бо так думали усі попередні чиновники та політики проросійських партій, коли бачили перед собою волелюбних громадян України.

Якщо нас пригнали, якщо нам роздали ті плакати, що сьогодні були в руках у одеситів, то за всім цим стоїть сила, на тлі якої наші місцеві політики просто дрібні хулігани. У людей і сьогодні і на минулих акціях були сотні різних, промовистих, влучних, доречних плакатів. Були несподівані цитати, були дотепні колажі, тонкі відсилання. Хто той великий мозок, що вигадав усе це, у той час, коли максимум муніципальних креативників — це писати слово «не» перед словами «поц» та «вор»?

Може, це мозок, це руки, це серце нашого живого та страждаючого міста? Може, справжні емоції живих людей здатні на те, про що й подумати не можуть чиновники з обмеженим словниковим запасом, насилу перекладеним українською? Може, їм варто спробувати щось відчути? Щось, окрім жаги до грошей. А раптом вийде?

Черговий день, черговий тиждень акції проти божевільних тендерів”. – написали автори плакатів на сторінці в Інстаграмі.

Нагадаємо, що завтра 16 вересня в Одесі відбудеться третій мітинг проти божевільних тендерів на ремонт доріг та будівель замість допомоги ЗСУ.

 
   

Культурометр в Instagram

 
 

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ


 
 
 

Анонси подій

2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56