Одеський ресторатор закликав бізнес допомогти у придбанні протезів пораненим

Одеський ресторатор Савва Лібкін закликав бізнес допомогти пораненим захисникам придбати протези. Лібкін вніс на рахунок клініки Superhumans Center 1 млн гривень. Зараз протези потребують більше 10 тис. поранених. Їх точна кількість невідома. Українська медична система виявилась не готовою до такої кількості поранених, а везти лікуватись за кордон усіх, кому це потрібно – неможливо.

Тому одеський підприємець Андрій Ставніцер разом з однодумцями привезли до України найкращих спеціалістів у галузі протезування і відкрили клініку Superhumans Center у Львові.

“У клініці надають не лише медичну допомогу, а ще й психологічну. А також намагаються допомогти із працевлаштуванням. Сьогодні завдяки SUPERHUMANS протези щомісяця отримують в середньому 50 пацієнтів. Але 50 пацієнтів на місяць – це дуже мало, коли мова йде про десятки тисяч. Тому клініка SUPERHUMANS потребує вашої підтримки”, – призвав Лібкін бізнесменів.
 
Цікаво, що в Україні досі немає державних програм по виділенню коштів на протезування. Тільки вчора Зеленський заявив про створення спеціального фонду на підтримку ветеранів без конкретики. Цю ініціативу мали б давно вже підхопити місцеві бюджети і забезпечувати протезами хоча б поранених захисників свого регіону, але чиновники продовжують заплющувати очі на ці пріоритетні проблеми і роблять тендери на ремонти доріг, судів та фасадів будинків.
 

 
   

Культурометр в Instagram

 
 

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ


 
 
 

Анонси подій

2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56