Одеський волонтер Богдан Куценко випустив книгу поезії

У суботу, 22 червня, запрошують на презентацію дебютної поетичної збірки Богдана Куценка в Одесі. До книги «Літо, діти, осінь, зима, війна і весна» увійшли вірші, що писалися протягом багатьох років. За словами автора, у цій збірці — вибрані тексти, вибрані думки та вивірені часом почуття. Про любов, надію, дорослішання та обличчя війни, яке змушує нас усіх відчувати цей світ інакше, говоритимемо з автором Богданом Куценком та модератором Андрієм Хаєцьким.

Дивовижа, безкраїсть, неідеальність і конечність усього людського. Особливий спосіб дорослішання, який настає із народженням власних дітей, особливий погляд на світ і дорослість широко розплющеними очима дитини. Безцінний час разом, час кохання, любові, надії — та безпорадність їхньої втрати, що приходить з війною.

Безперечна і безумовна любов до всесвіту — жінки, дитини, маленького міста, власного дому, всього, що минає, чого не повернеш.«Літо, діти, осінь, зима, війна і весна» — поетична збірка, де понад сотню віршів поєднано в цикли історій із місць і часів про фізику і метафізику, крізь які, ніби човен, проминає життя.

Оформлено книгу в найтоншій манері китайської порцеляни одеською художницею Лесею Медвідь, яка добре знає тексти й автора. Її неймовірні малюнки додають атмосферного тиску в картину погоди.
Місце зустрічі: Книгарня-кав’ярня Старого Лева (вул. Європейська, 2)
Початок о 17:00.

   
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56