Український театр покаже хореографічну виставу “Приречені танцювати”

Український театр 20 квітня о 16:00 запрошує на хореографічну виставу “Приречені танцювати” за мотивами роману Гораса Маккоя «Загнаних коней пристрілюють, чи не так?». На глядачів чекає феєрична атмосфера найбільшого у світі танцювального марафону тривалістю в життя з яскравим світлом, запальною музикою, карколомною хореографією, блискучими костюмами й красивими людьми!

Бо коли в житті немає світла й ти на шаленій швидкості мчиш у прірву, то найбільший у світі танцювальний марафон створений подарувати тобі свято в жахливій атмосфері, з шаленим грошовим призом здається справжнім порятунком! Адже втеча від сірої буденності в шалені веселощі – то звична пігулка, до якої вдається людство. І дарма, що виглядати потрібно яскраво й красиво, випромінюючи щастя й успіх, дарма, що треба танцювати – запально й безперервно, відпочиваючи не більше 10 хвилин. Усі учасники прийшли перемогти й урятувати своє життя.


 
Такі різні учасники: юний і сильний ковбой, сивий і бувалий у бувальцях моряк, вагітна наївна жінка та безпорадний розчарований фермер, цинічна дівчина з гірким минулим і немолода безперспективна колишня актриса – усі вони, як загнані коні, «на останньому диханні» зроблять усе для своєї перемоги. А от чи всім стане сили дістатися фінішу? І чи існує життя після марафону? Адже загнаних коней пристрілюють – чи не так?!
 

 
Автор – Олексій Доричевський
За мотивами роману Гораса Маккоя «Загнаних коней пристрілюють, чи не так?»
Режисер-постановник – заслужений діяч мистецтв Павло Івлюшкін
Художниця-постановниця – Юлія Заулична
Музичне оформлення та аранжування – Вадим Бессараб.
Квитки за посиланням – https://ukrteatr.odessa.ua/afisha/prirecheni-tancjuvati

   
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56