В Одесі будуть безкоштовно стерилізувати безхатніх тварин

В Одесі розпочинається програма по безкоштовній стерилізації безхатніх тварин, повідомили у організації GladPet. Стерилізацію будуть робити у ветеринарній кліниці “Ексвет” за фінансової підтримки Veterinarians without Borders.

З початком війни кількість котиків та песиків на вулиці збільшилась в рази через відїзд за кордон їхніх хазяїв. Тому одним з варіантів вирішення цієї проблеми є стерилізація, яка зупиняє процес розмноження та не дає новим нащадкам страждати від життя на вулиці. До стерилізації допускаються вуличні коти та собаки, які знаходяться під опікою громадян м. Одеси, або ті, які утримуються у притулках м. Одеси. Вони мають бути здорові, будь-які прояви хвороби є протипоказанням до операції.

На стерилізацію можна потрапити подзвонивши за номером +38 097 295 44 21 з 10:00 до 12:00 з понеділка по п’ятницю включно та записатись на процедуру. Кількість місць обмежена. Кількість тварин від одного опікуна не обмежена.
 

 
Як правильно доставити тваринку до клініки:
 
• Кіт має бути у герметичному щільному та закритому спеціальному боксі.
• Собака має бути в нашийнику з повідцем та у наморднику, або у клітці.
• Тварину потрібно правильно годувати перед операцією – голод не більше 4 годин, дивіться рекомендації.
• Опікун ОБОВ’ЯЗКОВО мусить мати при собі паспорт.
• Обов’язково надання фото тварини у зовнішньому середовищі (як підтвердження, що вона мешкає на вулиці або у притулку).

   
 

Анонси подій
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56