В Одесі київський театр “Чорний квадрат” покаже виставу «Попередні пестощі»

В Одесі київський театр “Чорний квадрат” покаже гостро-сексуальну комедію для дорослих з ліричним ухилом «Попередні пестощі». Вистава відбудеться у приміщенні Одеського українського театру 18 квітня о 18:00. Як відбувається, що чоловік і жінка опиняються в одному ліжку? Що варто робити, і що не потрібно говорити? А що трапляється саме собою? Що відбувається далі? Щось же змінюється всередині у нас після всього цього?

Вистава дає відповіді на всі ці питання і звичайно задає нові. Гостро-сексуальна комедія для дорослих, з ліричним ухилом. Любов, розтягнута в часі і секс, знайдений через роки. Історії про те, як хотілося, але не склалося, або склалося, але не так! Що і як саме – ми розповімо вам дуже докладно.

Відверті теми, щирі розмови. Кокетство і флірт, печаль і сміх, любов і ненависть. Мінімум вульгарності, нуль порнографії, максимум відвертості.

Постановка для дорослих людей, – не по паспорту, а за станом душі. Також небажані глядачі з святенницькими поглядами на світ, і особливо без почуття гумору.

Ми відчуваємо, що наші зустрічі зараз важливіші ніж будь-коли! Підтримка один одного, спілкування, обмін думками та енергією в такі важкі часи, які переживає наша Країна, наш Народ – це те, чого ми усі потребуємо найбільше! У всіх нас має бути надія на те, що нас чекає вільне та щасливе майбутне і ми маємо робити все можливе для того, щоб діти в Україні не плакали від жахів війни. Ми віримо в нашу Перемогу, ми віримо в наші Збройні Сили і підтримуємо наших Воїнів!

Частина коштів від продажу квитків буде перерахована на медичні потреби ЗСУ та у Благодійний фонд для підтримки Внутрішньо Переміщених Осіб. Концерти відбуватимуться в безпечному форматі в безпосередній близькості до бомбосховищ, на випадок повітряної тривоги.

Квитки за посиланням – https://cherniykvadrat.com/concert.php?id=5249
Слідкуйте за новинами театру “Чорний Квадрат” в Телеграм: https://t.me/ChornKvadrat

   
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56