В Одесі без житла опинились 160 сімей військових – їх будинок знесуть після ударів “шахедами”

В Одесі міська влада буде зносити пошкоджену будівлю сімейного військового гуртожитку після ударів дронами-камікадзе на весні 2023 року. Частина будівлі була пошкоджена, але в іншій продовжили жити люди. Зараз влада вирішила не витрачати гроші на відновлення аварійної будівлі, а просто знести її. На вулиці опинились 160 сімей військових у відставці та тих, хто боронить країну на фронті.

Вони звернулися до міської ради з питанням надати їм житло, але там відповіли, що резервного фонду немає – в черзі на квартири стоять 1400 родин з аварійних домівок.

Один з потерпілих – полковник ЗСУ Андрій Дончак розповів, що він був вимушений отримати відпустку на фронті, щоб повернутися в Одесу, допомогти родині зібрати речі та переїхати тепер вже в орендоване житло. Він стояв в черзі на власне житло вже 20 років, але так і не отримав його.

“Як можна бути спокійним, якщо я завтра їду, а твій тил виселяють в нікуди? Я дуже переживав три місяці, там купа речей, меблі зіпсовані, наживали 20 років і тепер просто зіпсовано все. Є колективне та особисті звернення до одеської мерії. На мої запитання у мерії відповіли, від міського голови, що це не його питання. І від виконавчого комітету, що на жаль розмістити вас неможливо, у зв’язку із тим, що немає таких фондів”, – розповів Дончак виданню “УСІ”.

Нагадаємо, що Одеська мерія наполегливо ігноруючи масові протести планує витратити 106 млн гривен на ремонт Київського районного суду. А тим часом постраждалі від російської агресії мешканці Одеси залишаються без допомоги та житла.

   

Культурометр в Instagram

 
 

Анонси подій

 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56