В Одесі покажуть комедію “Здрастуйте, я ваша тітонька” з Вертинським та Гнатюком у головних ролях

21 травня в Одесі у театрі Музичної комедії відбудеться показ відомої всім комедії англійського драматурга Брендона Томаса “Здрастуйте, я ваша тітонька”. У головних ролях неперевершені Олексій Вертинський та Анатолій Гнатюк. Режисер-постановник – В’ячеслав Жила. Тривалість – 2 години в антрактом.

Джек і Чарлі, студенти з Оксфорда, намагаються у будь-який спосіб освідчитися своїм коханим Кітті й Енні, які наступного дня у супроводі вередливого дядька Спетлайга мають від’їздити на літо до Шотландії. Водночас Чарлі отримує телеграму від своєї тітоньки, донни Люції д’Альвадорец, мільйонерки з Бразилії, про приїзд. Усе йде за планом: сніданок, багата тітонька, освідчення. Та враз чергова телеграма руйнує усі плани – донна Люція відкладає свій приїзд на невизначений термін. Освідчення без тітоньки стає неможливим.

Ситуацію Джека і Чарлі рятує їхній друзяка, лорд Френкерт Баберлей, тобто Бабс, який випадково демонструє себе у жіночій сукні для ролі «старенької» з вистави одного домашнього театру. Обставини змушують дотепного Бабса зіграти роль милої тітоньки Люції д’Альвадорец з Бразилії, допомогти юнакам одружитися, ще й звабити обох чоловіків – нестерпного дядька Спетлайга й Френсіса Чеснея, полковника. Вибухова суміш тонкого англійського гумору, ефект переодягання й дивовижного перевтілення змушують головних героїв вистави щохвилини вигадувати й викручуватися у найдивовижніших обставинах. І все було б добре, якби не раптовий приїзд справжньої тітоньки Чарлі…
 

 
Крістіна Синельник
Анатолій Гнатюк
Олексій Вертинський
Микита Слободенюк
Христина Комарова
Марина Ейсмонт
Ксенія Вертинська
Артур Пісковський
Владислав Дмитрук
Даніїл Маржець
 
Квитки за посиланням – https://exclusive.ua/zdrastujte-ya-vasha-titonka/
 

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений КРАЩІ ЗАХОДИ ДЛЯ ВАС🎭 (@exclusive_concert)

   
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56