В Одесі покажуть симфонічне шоу “Різдвяні Історії”

16 грудня в Одесі на сцені театру Музичної комедії відбудеться симфонічне новорічне шоу “Різдвяні Історії”. Разом з симфонічним оркестром на сцені виступить хор. Класична музика залишається популярною завжди. Особливо якщо її мотиви впізнаванні завдяки улюбленим новорічним і різдвяним фільмам. Особлива святкова атмосфера, посмішки і тепла ностальгія прикрасять холодний зимовий вечір. Симфонічне шоу “Різдвяні Історії” це тепле завершення такого складного для всіх нас року.

Диригент оркестру неймовірна енергійна та харизматична Олеся Пістова. Саме під її керівництвом оркестр зіграє шедеври авторства Ніно Рота, Ганса Циммера, Говарда Шона та інших відомих композиторів сучасності.

Чому варто піти на концерт Різдвяні Історії в Одесі?

– Кращі Різдвяні Історії (з всесвітньо відомих фільмів тощо) та світові Різдвяні хіти у виконанні професійного оркестру;
– Віртуозний диригент в повній мірі передасть глядачам Різдвяну атмосферу;
– Прекрасна можливість згадати улюблену класику і відкрити світ симфонічної музики.

Ця музика встигла стати світовою класикою і отримати визнання у вигляді престижних нагород. І весь репертуар об’єднується різдвяною та новорічною тематикою. Така музична подія може відбутися тільки раз на рік.

Квитки за посиланням – https://bit.ly/3seLYBM

   

Культурометр в Instagram

Анонси подій
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56