В Одесі покажуть зимову казку «Холодне серце» до Дня захисту дітей

В Одесі 1 червня об 11:00 в залі театру Музичної комедії покажуть дитячу виставу «Холодне серце». Це грандіозна вистава від продюсерського центра «Made in Odessa» створеного за мотивами улюбленого мультфільму дітей всього світу «Walt Disney». Вистава дивує новими фактами: з’явлення героїв, з якими глядач не був знайомий раніше, неочікувані повороти сюжету, об’єднаний в оригінальний чарівними подіями сценарій.

«Холодне серце» — це яскраве, захоплююче у своєму роді унікальне шоу для всієї родини. Масштабність вистави, неймовірні пригоди з більш 40 персонажів на сцені, яскраві декорації та костюмами, дивовижна музика, вогняне шоу, акробатичні трюки, сучасна хореографія — дарує глядачам відчуття свята. Дива у вигляді спец-ефектів та інтерактивних моментів під час яких гості приймають безпосередню участь в низі фантастичних подій, приводять в захоплення дорослих та дітей.

Постанова має успіх не тільки в Україні, але й за кордоном. Проєкт «Холодне серце» і всі його учасники отримали подячні сертифікати у фестивалі «Sharjah Children’s Reading Festival, 9th Edition» та запрошення на гастролі в інші країни світу.

Чарівна феєрія відводить у світ казки, наповнений вірою в чудеса, любов, добро. Що виявиться сильнішим: тепло сердець чи холодний розрахунок — ви дізнаєтесь, переживши разом із героями кругообіг подій. Масштабність шоу вражає: 40 персонажів на сцені. На сцені з’являються герої, з якими глядач не стикався раніше: тролі, вовки, живі ялинки.

Квитки за посиланням – https://odesa.kontramarka.ua/uk/holodne-serce-47654.html

   
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56