В Одесі світло будуть давати двічі на добу по 4 години – ДТЕК

Сьогодні увечері в компанії ДТЕК Одеські електромережі зробили заяву щодо екстрених відключень електрики після терористичних обстрілів російськими ракетами енергетичної інфраструктури України. В Одесі будуть намагатися давати світло два рази на добу по 4 години.

“Ситуація в енергосистемі лишається надзвичайно складною, тому в більшості регіонах країни, в тому числі в Одеській області, продовжують застосовуватись екстрені відключення електроенергії.

ДТЕК Одеські електромережі робить все можливе, щоб світло почергово вмикалося у кожного мешканця області мінімум двічі по 4 години на добу, якщо не буде додаткових обмежень від НЕК Укренерго. Відключення відбуватимуться для всіх клієнтів почергово вдень та вночі протягом тижня.

Такий режим буде діяти допоки не знизиться дефіцит генерації електроенергії та ситуація в енергосистемі не стабілізується і ми зможемо повернутись до стабілізаційних відключень, прогнозованих і за графіками. Енергетики всієї країни цілодобово роблять все можливе, щоб якомога швидше у людей з’явилось світло.
 
Після ввімкнення світла просимо не вмикати одночасно всі електроприлади — це може призвести до нової аварії в вашому мікрорайоні або будинку через різке підключення одразу великого навантаження.
 
Просимо вас поставитись до енергетиків з терпінням та розумінням. Повірте, ми робимо все можливе і неможливе, щоб відключення тривали якнайменше тривалий час”, – йдеться у повідомленні.

 
  


 

Культурометр в Instagram

 
 

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56