В Одесі відкрилася масштабна виставка, присвячена морю (фото)

В Одеському музеї Західного та східного мистецтва відкрилася масштабний виставковий проект, присвячений морський тематиці. Як повідомили організатори проекту Сергій та Олена Філіпови, прийняли участь більше 60 авторів, серед яких є курсанти та викладачі коледжу морського транспорту НУ ОМА. Всього в двох залах музею представлено близько 200 експонатів, виконаних в різній техніці

В часи війни прості цінності стають важливішими за все. Рідні люди, місто та море, які страждають від атак ворога. Флора та фауна Чорного моря, лиманів потерпають від забруднень паливом, залізної зброї. Одеса покалічена , але незламна, де діти після нічних атак йдуть на навчання, а дорослі працюють заради життя та Перемоги. Місто сили, де донором енергії стає Чорне море.

Море виховало не одне покоління сильних людей. В Одесі здавна сформовані стійкі морські традиції: є родини, де онук наслідує діда та батька в професійній діяльності моряка. Дружини моряків вміють чекати та бути сильними, сини та доньки мріють про море та вступають до відповідних освітніх закладів і продовжують почесну справу. Море – вічне джерело натхнення для художників та музикантів. Тепле і лагідне навіть взимку, воно годує, заспокоює, дає надію.

Одеський музей західного та східного мистецтва, проєкт «КуклЬтура», Профспілка робітників морського транспорту України разом із Молодіжною радою, ВСП Фаховий коледж морського транспорту НУ ОМА напередодні свого 80-річного ювілею запрошують відвідати міждисциплінарний проєкт more.od.ua, який пройде під егідою морського амбасадора доброї волі IMO(Міжнародної Морської Організації). Мрії про море, історія морських традицій, архівні матеріали щодо морської професії, – все це можна побачити в роботах художників та майстрів з різних міст України.

Головна мета – підтримати всіх, хто наразі в Одесі, відчути справжню любов до моря, нагадати про екологічну безпеку та морські традиції міста, а також привабливу романтику морських подорожей.

   
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56