В Одесі виступить італійській піаніст і композитор Мауріціо Біньоне

Мауріціо Біньоне – італійський піаніст і композитор, що охоплює різні стилі, від сучасної класики до мінімалізму, виступить в Одесі 4 грудня у філармонії з новою програмою “Внутрішні відображення”. Його композиції об’єднанні чітко визначеною мелодійною лінію з невеликою долею музичних експериментів. Його любов до природи, її чудес та відчуттів, які вона викликає – основа його музики, звукового діалогу, що подорожує між реальністю та мріями.

“Внутрішні відображення” – це новий проект Мауріціо Біньоне по запису, інтимна розмова з фортепіано, щоденник, повний спогадів та переживань, подорож у його пам’ять та його майбутні бажання, а також роздуми про життя та людські стосунки, про звуки природи та естетичні рухи.


 
Концерт, заснований на глибоких і духовних внутрішніх роздумах, роздумах, які Мауріціо хоче передати нам, щоб привернути увагу до відносин між людьми і живим світом, що оточує нас, відносинам, які все ще можливі, незважаючи на жадібність деяких людей, яка не обіцяє нічого хорошого. Але Мауріціо – художник, який не ставить кордонів, і його концерти стають повчанням для всіх нас. Щоденник, однак, складається не лише з музичних нот… насправді справжній блокнот, у якому Мауріціо записав свої думки, буде частиною концерту. Під час свого виступу Мауріціо читатиме свої твори, повні пристрасті та почуттів, і змусить глядачів розділити його власні емоції. Звук фортепіано і звук його голосу чергуватимуться, щоб описати його неспокійний внутрішній світ по відношенню до зовнішнього світу, інтимний діалог, що шепоче. Все це було написано протягом трьох місяців, проведених в ізоляції в Італії під час ковіду, коли зовні повітря було нерухоме, а час здавався зупиненим.
 
Коли: 4 грудня
Де: Одеська філармонія.
Квитки за посиланням.
 

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Maurizio Bignone (@maurizio_bignone_official)

 

Посмотреть эту публикацию в Instagram

 

Публикация от Maurizio Bignone (@maurizio_bignone_official)

 
  


 

Культурометр в Instagram

 
 

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56