В Одеській філармонії покажуть дві прем’єри Національного театру імені Шевченка з Дніпра

1 жовтня 2023 року у Великій залі Філармонії вранці та увечері відбудуться дві вистави національного театру імені Шевченка м. Дніпра. Театр відвідає Одесу у повному складі трупи балету, артистів та оркестру. Це будуть дві неповторні вистави з приголомшливими декораціями, національними українськими костюмами та у супроводі живої музики, академічних оперних живих голосів та балету.

Сватання на Гончарівці – Музична комедія на 2 дії тривалістю 2 год. 30 хв. Цьому геніальному твору української драматургії вже півтора століття, а комічний сюжет про сватання недолугого й багатого Стецька до красуні Уляни й сьогодні актуальний, як ніколи. Дівчина любить кріпака Олексія й залишається вірною своєму вибору.

Чудовий український гумор, обрядова пісня й танок, яскраве музичне оформлення не залишать байдужими глядача й закохають в українську мову, культуру, народні звичаї. Унікальні народні танці у неперевершених сценічних костюмах виконуються у супроводі балету. Один із танців це гопак. У виконання гопака включаються елементи хореографічної імпровізації: стрибки, присядки, обертання й інших віртуозних танцювальних рухів, де можна побачити порушення гравітації.

У головної ролі Артистка драми Дар’я Чумак (Уляна) співає своїм професійним оперним голосом.
Режисер-постановник Народна артистка України Лідія Кушкова
Диригент Заслужений діяч мистецтв України Юрій Бєднік
Художник Ольга Костюкова
Балетмейстер Заслужений діяч мистецтв України Олексій Коваленко
Музика Кирило Стеценко

Дата прем’єри: 1 жовтня 2023 року о 18:00, Одеська Обласна Філармонія. Квитки за посиланням.

Коза-Дереза – музична казка для дорослих та дітей тривалістю 1 год. 10 хв.. Яскравий і тонкий гумор робить цю виставу цікавою і для дітей та дорослих. Чудові артисти балету, що втілили хореографічні номери танцю та чудові голоси, робить цю казку музичною неповторною виставою. Весела та повчальна музична казка за українськими народними мотивами.

У цьому творі для маленьких глядачів засуджуються жадібність та егоїзм, ледарство, недоброчесність. Ця вистава вчить виправляти свої помилки й ставати хорошою людиною. Прекрасний акторський ансамбль, яскраві декорації, захопливе сценічне дійство не залишить байдужими ні маленьких, ні дорослих шанувальників театру.

Режисер-постановник Народна артистка України Лідія Кушкова
Композитор Заслужений діяч мистецтв України Юрій Кутєпов
Хореограф В’ячеслав Івлюшкін.

Дата прем’єри: 1 жовтня 2023 року о 11:00. Квитки за посиланням.

Музичні спектаклі відбуватиметься у складі оркестру театру імені Шевченка. Жива музика, неповторні живі голоси та артисти балету чекають на Вас в Одесі 1 жовтня!

   

Культурометр в Instagram

 
 

Анонси подій

 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56