В Одеській опері покажуть яскраву виставу для дітей та дорослих “Дюймовонька”

В Одеському театрі опери та балету 14 квітня о 17:00 покажуть “Дюймовоньку” – виставу на музику Юрія Шевченка на 2 дії для всієї родини. Поза сумнівом, яскраві враження від справжньої казки, відчуття свята надовго залишаться і у дітей, і у дорослих!

Крихітна дівчинка Дюймовонька — героїня однойменної казки датського письменника, мандрівника і казкаря Ганса Крістіана Андерсона, незабаром розповість про свої пригоди нашим глядачам. На сцені Одеської опери вона не лише стане на пуанти, а й перенесеться до країни Підвіконня, покатається на Великій Квітковій Каруселі, подорожуватиме землею Жуків і Ельфів, влаштує Велике Прибирання, побуває у Лісі Високих Трав і на показі Високої Жукомоди Від-Жутюр. Тендітна Дюймовонька подолає усі труднощі і врешті – решт, знайде друзів і справжнє кохання.

Творці нової вистави, спеціально на замовлення театру, створили музику, лібрето, хореографію, ексклюзивні декорації і костюми, а славетний балет та оркестр Одеської опери сповнили виставу неповторною казковою чарівністю, незабутньою музикою, гумором і блискучою хореографією.

Лібрето Миколи Бровченка за мотивами казки Ганса Крістіана Андерсона
Диригент-постановник – Володимир ВРУБЛЕВСЬКИЙ
Хореограф-постановник, режисер – заслужений артист України Гаррі СЕВОЯН
Хореограф-постановник – народний артист України Віктор ЛИТВИНОВ
Художниця-постановниця – Ганна ІПАТЬЄВА
Художник зі світла – Максим ДЄДОВ.

Квитки – https://operahouse.od.ua/events/thumbelina/

   
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56