В одеському ботсаду зіграють концерт “Пори Року” Вівальді

У неймовірній атмосфері квітучих рослин чарівного БотСаду просто неба пролунає один з головних творів Вівальді в історії музики – «Пори Року» у виконанні блискучої соліруючої скрипки Олени Єргієвої. Цей концерт залишить вражаючі спогади та справжню насолоду від фантастиного виконання!

За фортепіано – лауреат міжнародних конкурсів, виконавець багатьох культурних міжнародних проектів прекрасна Катерина Ергієва. “Пори року” – музика, що живить людство, зцілює душі і відкриває нові горизонти. Вони незмінний код культурної самоідентифікації.

Кажуть, що “Пори року” Антоніо Вівальді – це музика, яка зійшла з небес. Ця музика ідеально збігається з сьогоденням, хоч і створена 300 років тому.
Зміст усіх частин концертів “Пори року” не обмежується тільки природним сюжетом. Це ще й фреска людського життя – від народження до смерті.
Коли, як не зараз замислитися над вічним циклом Буття?

Олена Єргіева – заслужена артистка України, віртуозна скрипалька, яка входить до складу Національної музичної спілки України, солістка Одеської Обласної Фiлармонiї iм.Д.Ойстраха.
Катерина Єргієва – лауреат міжнародних конкурсів в Італії, Німеччині та в Україні, кандидат музикознавства. Неодноразово грала як солістка з Одеським симфонічним оркестром (Х.Ерл), камерним оркестром (І. Шаврук), Вінницьким симфонічним оркестром, а також гастролювала з сольними програмами у Франції, Литві, Іспанії, Києві, Запоріжжі та Харкові.

В програмі вечора: А. Вівальді “Чотири пори року», М. Равель «La Valse”,Ф. Пуленк «Меланхолія» та iнші
Вхід за попередньою реєстрацією – донат від 250 грн, в день події від 350, діти до 7 років та пенсіонери – 50%
Також квиток до концерту ви можете отримати в обмін на допомогу, долучившись особисто на пару годин до догляду за рослинами і територією ботсаду.
Забронювати місце +38(067) 418 10 72 або реєструйтеся за посиланням і ми вам передзвонимо https://bio.link/fromcats

   
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56