В Українському театрі прем’єра вистави про легендарного піаніста на розкішному лайнері

Одеський український театр 5 березня о 18:00 запрошує на прем’єру вистави «1900-й, Легенда про піаніста». Історія на 88 клавіш, яку треба почути. «1900-й» – це легенда про геніального піаніста Новеченто, який так ніколи і не залишав лайнер, на якому народився. Але слава про талант якого ширилися континентами й викликала заздрощі у найпопулярніших музикантів світу.

Чи здогадуємося ми про існування свого внутрішнього Новеченто, який так ніколи за життя і не залишав свій лайнер? Чи можлива свобода в обмеженому просторі? Повністю віддаватися пристрасті – це щастя чи тяжка ноша? Чи завжди звільнення – це порятунок? Не приховуй свій талант від людей, удосконалюй майстерність, даруй людям творчість і щасливі моменти, а за натхненням приходь на виставу! Воєнне лихоліття, коли важливі тільки справжні цінності, хіба не найкращий час для звільнення свого таланту?

Неочікувана, вражаюча і драйвова постановка головного режисера театру – Олександра Самусенка, де виконавець ролі Новеченто (1900-ого) – Вадим Бессараб, якого одесити знають як віртуозного піаніста, наживо виконуватиме адаптовані ним упізнавані музичні твори на роялі в безпосередній близькості до глядача. Не пропустіть! І зануртеся в атмосферу майже столітньої давнини.

Глядач на сцені
Режисер-постановник – Олександр Самусенко
Музика – Вадим Бессараб
Хормейстерка-консультантка – Наталія Боярська
Художник – Максим Лапко
Художниця з костюмів – Оксана Тернавська
Хореографія – Павло Івлюшкін та Денис Григорук
Звукове оформлення вистави – Віктор Чернєв

Піаніст : Вадим Бессараб
Жінка: Марія Буймович, Анастасія Матусевич
Матроси : Владислав Цобенко, Юрій Рекс, Денис Григорук, Павло Примак
Денні Будмен, кочегар: Анатолій Головань
Капітан: Сергій Корнейко
Мати Денні Будмена: Мирослава Ткач.
Квитки за посиланням – https://ukrteatr.odessa.ua/afisha/1900-i

   
 

Анонси подій
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56