Вакарчук виступить в Одесі з акустичним концертом

28 травня в Одесі відбудеться вечір-концерт музичної легенди України Святослава Вакарчука. Зустрітися разом, почути улюблені пісні у затишному, акустичному форматі і допомогти нашим захисникам – не пропустіть цю унікальну можливість.

Ці благодійні сольні концерти в рамках туру Святослава Вакарчука Україню навесні 2024 року є унікальними завдяки програмі. Концерт складається з двох частин: у першій музикант виконує свої пісні на гітарі, так, як зазвичай робить це для наших захисників та захисниць на фронтах сходу та півдня країни. У другій половині він акомпанує собі на роялі, відтворюючи атмосферу написання пісень, тобто так як вони з’являються -вдома, під рояль.


 
Почути як пісні Океану Ельзи, так і з сольних проєктів лідера гурту,а також народні ви зможете саме в цей вечір. Така як ти і Саме та, Місто Марії та Місто весни, Еверест, На небі, я їду додому і Оберіг, Без бою, Обійми та багато інших.
 
Всі, хто вже був на цих виступах в Одесі, Львові чи Києві сходяться в одному – чи то зала на 700 людей, чи на декілька тисяч – відчуття, що тут і сьогодні зібрались усі свої. Окремий настрій створює світловий супровід. Не пропустіть цей музичний вечір!
 
Частина коштів з квитків йде на допомогу бригадам ЗСУ, НГУ та іншим представникам Сил Оборони України.
 
Квитки за посиланням – https://kasa.in.ua/ua/odesa/concert/svatoslav-vakarcuk-blagodijnij-vecir-koncert-2024-05-28

   
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56