“Візьму Хрюшу та Степашу та поїду на фронт” – Ангеліна Вовк закликає українців здатися

Новий виток путінської пропаганди війни пробив ще одне дно. У Росії випустили інтерв’ю з відомою ведучою дитячої передачі “На добраніч малюки” Ангеліною Вовк, де вона закликала українців здатися.

“Я візьму Хрюшу та Степашку і поїду туди, на фронт. І звернуся до українців. У мене ж теж є українська кров. Я б сказала їм: “Здрастуйте, дорогі дівчатка та хлопчики. Зупиніться! Що ви робите? Ви ж добрі”, – заявила путіністка Вовк брехливе твердження про те, що нібито Україна розпочала війну, а не навпаки.

Цікаво, що одну й ту ж саму репліку 80-річна Ангеліна Вовк повторила відразу в кількох передачах для посилення ефекту пропаганди. Що примітно, навіть у цій фразі всі перевернули та перевернули дзеркально. Їхати Ангелині Вовк треба у військкомати Росії та відмовляти від війни потрібно російських солдатів. Саме росія – агресор, а не навпаки, як викручує навиворіт правду путінська брехлива машина пропаганди. Жаль, що навіть такі символи епохи, як Ангеліна Вовк, стали елементом брехні та геноциду.

 
  


 

Культурометр в Instagram

 
 

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56