Як обрати праску для волосся

Гаряче укладання вдома – небезпечне захоплення, яке сильно пошкоджує волосся термічним впливом. Fastline.Studio — салон краси для вас, де майстри підберуть температурний режим, захисні засоби і потрібний для досягнення ефекту час прогріву ділянки. Але вдома доводиться керуватись лише власною інтуїцією і базовими знаннями. Як уникнути надмірних пошкоджень, обираючи потрібний інструмент: плойку або праску для домашнього використання?

Плойка або праска?

Для отримання спокусливих хвиль варто дивитись в бік полички з плойками. Від праски вони відрізняються тим, що мають лише одну нагрівальну поверхню і завше циліндричну форму. Наявність лише однієї гарячої поверхні є безумовним плюсом для збереження структури волосся.

Праска ж являє собою дві плоскі поверхні, які нагріваються до певної температури і затискають пасмо волосся, прогрівом руйнуючи водневі зв’язки у його структурі, які саме і відповідають за форму локонів. Після остигання локон зберігає надану форму.

За універсальністю застосування перемагає праска, бо вона може як випрямляти, так і завивати волосся.

За щадністю впливу і потребою в створенні кучерів лідує плойка.

Покриття нагріваючих поверхонь

  • Керамічне покриття є ідеальним варіантом для гарячого укладання. Кераміка рівномірно розподіляє тепло і швидко нагрівається. Можливість регулювання температури є безумовним плюсом.
  • Титанове покриття робить інструмент легшим за інші, підійдуть для товстого і жорсткого волосся. Таке покриття найміцніше і здатне витримати високі температури.
  • Турмалінове покриття варто обирати власницям тонкого, пошкодженого, освітленого і сухого волосся. Праска з таким покриттям добре вирівнює локони навіть в щадному режимі.

Інфрачервоне тепло, іонізація, парова технологія і інші фішки є маркетинговим ходом і в реальності не несуть жодної помітної користі.

Базові вимоги для гарячого укладання

Метою вимог стає прагнення зберегти структуру і здоров’я зачіски. Отже, варто дослухатись до наступних правил:

  1. Укладання плойкою або праскою виконується лише на повністю сухому волоссі. Сушіння або укладання вологого і мокрого волосся призводить до перегріву і незворотних пошкоджень полотна.
  2. Завжди наносіть термозахист перед гарячим укладанням.
  3. Регулюйте робочу температуру пристрою відповідно до типу і поточного стану волосся.
  4. Якомога рідше користуйтеся праскою і шукайте щадні альтернативи.

Як підібрати температуру праски

  • Ослаблене, ламке і сухе волосся легко набуває форми вже за температури 100-140°С.
  • Тонке волосся випрямиться при 140-160°С.
  • Нормальне волосся стає слухняним, якщо виставити нагрів в межах 160-180°С.
  • Жорстке товсте і густе волосся можна приборкати лише за високої температури від 180-240°С.

Після обробки інструментом треба дати волоссю охолонути, підтримуючи надану форму рукою або шпільками чи затискачами.

Альтернативи гарячому укладанню праскою

Мета високої температури – зруйнувати водневі зв’язки у волоссі і надати йому бажаної форми. Водневі зв’язки відновлюються після остигання і зберігають надану форму. Можна скористатись укладанням на браш або феном-брашем, які працюють на вологому волоссі і надають форми під час сушіння. Форма локона буде дещо іншою, але як варіант таке укладання є чудовою альтернативою.

 

   
 

Наш  

Анонси подій




2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56