Засмучений Труханов заявив, що забирають гроші, з яких мерія “допомагає захисникам”

Мер Одеси Геннадій Труханов сьогодні заявив, що Одеса не зможе допомагати захисникам, якщо центральна влада позбавить місто військового ПДФО: “Обговорили питання допомоги нашим військовим, зокрема, виділення чергового бюджетного траншу на сесії. Особову увагу приділили питанню підтримки ЗСУ в умовах потенційного позбавлення місцевих громад військового ПДФО, який, зокрема, є одним із джерел регулярної фінансової допомоги нашим захисникам. Тож сподіваємося, що дані кошти залишаться в місцевих бюджетах, а ми матимемо можливість і надалі фінансувати запити військових з бюджету міста”.

Втім одесити не повірили цим заявам і запитали мера, куди саме він витрачав гроші, де звіти допомоги військовим, та чому він називає посилення захисту країни “допомогою”, якщо це прямий обов’язок громади виділяти гроші на забезпечення військових.

Нагадаємо, що уряд запропонував перевести військовий ПДФО з місцевих у державний бюджет, а також зарахувати кошти Дорожнього фонду в загальний фонд держбюджету через багаточленні випадки зловживання місцевою владою своїми можливостями – гроші витрачались не на потреби військових, а на ремонти доріг та судів під час війни, що викликало обурення та протести українців.

   

Культурометр в Instagram

 
 

Анонси подій

 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56