В історичному музеї покажуть іриси


З 26 квітня по 27 травня 2017 р., у Виставковій залі Одеського історико-краєзнавчого музею експонується виставка «Іриси». Квіти ірису відомі людству з давніх давен. На острові Кріт, серед розписів Кноського палацу, на фресках є зображення квітучих ірисів майже 4000 років тому.

У християнстві ірис – символ страждань Богоматері за сина. Однією з найвиразніших, образних тем для митців усіх часів і народів є тема жіночого начала, як духовної складової культури людства. Сьогодні ірис символізує – дружбу, щирість, повагу, вірність. З полотен митців через красу проглядаються образи міста і країни, людини і укладу життя, почуттів і бачення світу очима сучасників.

У виставці приймають участь викладачі художньо-графічного факультету Південноукраїнського педагогічного університету імені К. Д. Ушинського: О. Малік, З. Борисюк, Е. Серпіонова, Е. Мунтян, Л. Богайчук, C. Крижевська, Т. Ковальчук, О. Полисаєва, Ю. Грачик, Н. Кубриш та художники-випускники факультету: П. Македонський, А. Голодецька, Л. Туржанська, С. Норель, Л. Дем’янішина, О. Шевчук, О. Потьомкіна, О. Паславська, С. Басок.
Твори виконані в техніці живопису, гобелену, батику. Відкриття виставки «Іриси» відбудеться: 26 квітня о 15:00 за адресою: вул. Ланжеронівська, 24-а. Побачити іриси у різних техніках можна буде до 27 травня щоденно, з 10:00 до 17:00, вихідні дні – четвер та п’ятниця

 

Добавить комментарий

  


 

Культурометр в Instagram

 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56