В Одесі Юрко Іздрик дасть персональні поради поетам

Відомий український поет Юрко Іздрик везе в Одесу свою нову збірку віршів. Презентація розпочнеться 9 жовтня о 19:00 в Hub Вітальні на вул. Грецька, 1а.

a4300eec6d

«З віршами треба прокидатися, під них варто засинати: 365 днів і ночей на рік», — вважає Юрко Іздрик. А щоб не збитися з ліку поетичних рядків, письменник склав спеціальний «Календар любові». Крім того, поет обіцяє надати персональні консультації одеським митцям.

«Календар любові», — книжка, яка певною мірою придумала, виносила і написала себе сама, — каже Іздрик. — Коли три роки тому мене накрила графоманська хвиля майже щоденного віршування, я й гадки не мав, скільки це триватиме, які теми, настрої, образи і форми домінуватимуть, який врешті-решт масив текстів виникне, і вже напевно не планував собі жодних книжок. Починалося все доволі безневинно – от просто собі пісні закоханого трубадура. Проте за ці три роки сталося стільки всього — і в особистому житті, і в житті цілої країни, — а вірші все не закінчувалися, щоденне письмо стало майже звичкою, в тему кохання невблаганно проникала тема війни… 365 віршів, які ввійшли до цієї збірки — це такий умовний рік, упродовж якого стаються неймовірно важливі речі, змінюється людина, змінюється її бачення світу, змінюється сам світ. Одне слово — календар. А все ж «Календар любові». Любові, не чого іншого… Любові, яка єдина здатна зрозуміти і прийняти нестерпність буття і — що найважливіше — надати йому, буттю осмисленість і сенс».

Юрій Іздрик — український прозаїк, поет, культуролог, автор концептуального журнального проекту «Четвер». Один із творців станіславського феномену. Народився, живе і працює у Калуші на Івано-Франківщині. Займається успішним музичним проектом «DrumТИатр» разом з поетом та музикантом Григорієм Семенчуком. Автор повісті «Острів Крк», поетичної збірки «Станіслав і 11 його визволителів», романів «Воццек», «Подвійний Леон» і «АМтм», збірки есеїв «Флешка», «Таке», «Underwor(l)d». У «Видавництві Старого Лева» вийшло три поетичні збірики Іздрика: «Ю», «AB OUT» та «Календар любові».

Вхід: free donation
Реєстрація: http://goo.gl/forms/bFIoTCz1rX

 

 

Добавить комментарий

   

Культурометр в Instagram

 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 

Анонсы событий

2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56