В Одесі стартує міжнародний літературний фестиваль

З 23 до 27 вересня 2020 року, Одеса учергове перетвориться на центр літературного життя. Тут відбудеться 6-й міжнародний літературний фестиваль. Через читання, дискусії та лекції це мультикультурне портове місто на березі Чорного моря прагне підкреслити актуальність літератури — особливо для міжнародного обміну.

Повну програму можно переглянути на сайті, певні події відбуватимуться онлайн. Варто звернути вашу увагу на кілька особливих подій:
– Виступ Томаса Венцлови (онлайн), великого поета Литви, центральною темою творчості якого є втрачена Батьківщина. Він говоритиме про теперішнє і майбутнє Центральної та Східної Європи.
– Дводенний майстер-клас в Університеті Мечникова — його учасники зможуть довідатися про особливості перекладу поезії і спробують перекладати самі.
– Музичний проєкт поета Дмитра Лазуткіна і музиканта Бориса Севастьянова »Артерія« презентуватиме 12 поетичних пісень у супроводі джазової музики.

– Дискусія »Мрія Європи«, під час якої Андрій Бондар (поет), Вахтанґ Кебуладзе (філософ і письменник) та Олів’є Ґес (юрист та журналіст) розмовлятимуть про втрачені можливості.
– Ніч поезії, під час якої виступатимуть Мюріель Пік (онлайн), Мун Чонхі (онлайн) — перша корейська жінка, яка самостійно публікувала власні літературні тексти — поруч з українськими поетками Катериною Калитко та Маріанною Кіяновською. Вони презентують свої тексти, які розкривають їхні погляди на поезію та світ.
– Серед одеських одеських авторів представлені: Тая Найденко, Андрій Хаєцький, Борис Херсонський.

Цього року через епідеміологічну ситуацію деякі події відбуватимуться у комбінованому форматі. У програмі їх промаркировано спеціальними позначками. Трансляція відбудуться на сайті фестивалю, а також на сторінці у мережі Facebook

Події, які заплановані у Зеленій залі Будинку вчених відбудуться із дотриманням усіх заходів безпеки. Враховуючи соціальну дистанцію, кількість глядачів буде обмежена 30 присутніми. Всі вони мають бути у масках. Ми рекомендуємо людям, які погано почуваються, залишатися вдома, щоб захистити себе та інших.

 

 
  


 

Культурометр в Instagram

 
 


САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56