В Одесі відбудеться всеукраїнська конференція для громадських діячів, влади та бізнесу

6-7 вересня в Одесі відбудеться конференція для громадських активістів, представників неприбуткових організацій, студентів, соціально відповідального бізнесу та влади Social Camp Ukraine 2014.

Конференція відбуватиметься в 4 окремих приміщенях, де будуть вібуватись різноманітні заходи: лекції, презентації, круглі столи, панельні дискусії та обговорення.

Загальна, наскрізна тема Social Camp Ukraine – співробітництво бізнесу, влади та суспільства у всіх його проявах.

В рамках конференції буде відбуватись обговорення наступних тем:

1. Освіта (6-7 доповідей та круглий стіл). Разом із чиновниками та бізнесом представники громадянського суспільства зможуть обговорити існуючі проблеми освіти та запропонувати проекти, щодо їх подолання. Ми вже очікуємо представників Освітніх програм Intel, Академії української преси, презентації Khan Academy, Coursera бізнесу, що мають корпоративні університети.

2. Урбаністичні проекти (3-4 доповіді та круглий стіл). Розробники міських проектів з Львову, Бучачу, Івано-Франківську, Одеси, та, можливо, Київа, Дніпропетровська, Южного, Іллічівська зможуть обговорити існуючу практику реалізації урбаністичних проектів в Україні, тружнощі та проблеми.

3. Забезпечення рівних можливостей для усіх дітей (2-3 доповіді, майстер-клас, круглий стіл). Ми зможемо почути досвід із Сімферополю, Одеси, Москви із забезпечення рівних можливостей для усіх дітей та обговорити існуючі проблеми.

4. Активізація молоді (презентація молодіжних та студентських організацій, модероване обгворення можливостей співпраці організації, ширшого залучення молоді). Ми плануємо залучити найбільші громадські організації України для презентації їз можливостей для студентів Одеси, Миколаїву, Херсону. Ми організуємо обговорення можливостей співпраці таких організацій, поліпшення здатності робити проекти, залучення більшої кількості студентів).

5. Соціальне підприємництво (2-3 доповіді та панельна дискусія). Ми залучемо Європейський досвід організації проектів соціального підприємництва та обговоремо можливості соціального підприємництва в Україні.

6. IT-інструменти для загального блага (3-4 доповіді та панельна дискусія). Ми матимемо змогу обговорити проекти відкритих даних, електронного урядування, IT-інструментів для громадських активістів.

7. Благодінйість (круглий стіл). Ми матимемо змогу обговорити стан та перспективи розвитку благодійності в Україні із представниками найвідоміших благодійних проектів, обєднань.

На кожну тематику ми підбираємо найкращих спікерів, та модераторів обговорень.

Детальнішу та оперативнішу інформацію можна отримати на:

1) Сторінка в фейсбук – https://www.facebook.com/SocialCamp.od.ua

2) Подія в фейсбук – https://www.facebook.com/events/426687790806342/

3) Сайт проекту – http://socialcamp.od.ua/

Про минулорічний Social Camp Ukraine можна прочитати на сайті – http://socialcamp.od.ua/2013/

Реєструйтесь та приїжджайте на Social Camp Ukraine 6-7 вересня.

В вартість квитка входить харчування, роздаткові матеріали, участь у всіх заходах, вечірка. Не одеситам ми запропонуємо проживання із значними знижками, або безкоштовно, якщо ви цього потребуватимете.

З додатковими запитаннями можна звертатись до:

Олександра Славського (Голова орг.комітету Social Camp Ukraine) – [email protected], +380674819115

Марина Плужник-Гладир (організатор) – [email protected], +380674819200

Добавить комментарий

   
 

Анонсы событий
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56