В Одесі курсанти Інституту Військово-Морських Сил урочисто отримали офіцерські звання

24 грудня на Одеському Морському вокзалі відбувся випуск курсантів Інституту Військово-Морських Сил Національного університету “Одеська морська академія”. Захід проходив під керівництвом командувача Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірала Олексія Неїжпапи, за участі помічника аташе з питань оборони при посольстві Італії в Україні Массімо Проєтті, представників Командування Військово-Морських Сил ЗС України та інших.

Більше півсотні курсантів отримали перші офіцерські погони, кортики та дипломи за освітньо-кваліфікаційними рівнями “магістр” та “бакалавр”. Серед випускників 2021 року, троє лейтенантів, які за роки служби, ще до вступу у військовий інститут, брали участь у захисті територіальної цілісності та недоторканості України від російського окупанта на Сході країни.

Двоє військовослужбовців отримали дипломи з відзнакою від керівництва українського флоту, а кращому випускнику Інституту, було вручено кортик ВМС Італії від помічника аташе з питань оборони при посольстві Італії в Україні Массімо Проєтті. Також трьом лейтенантам було вручено відзнаки від командувача ВМС та начальника Інституту ВМС НУ “ОМА”.

“На шляху до лейтенантських погонів була проведена величезна робота, щодо підготовки професіоналів своєї справи. За час навчання наші молоді офіцери проходили практику та стажування на кораблях флотів Польщі, Франції, Румунії, Болгарії та України, частина з них навчалась закордоном у військових навчальних закладах Італії та Великої Британії. У багатьох із них за плечима багато тисяч миль, багато часів підготовки”, – зазначив командувач Військово-Морських Сил ЗС України контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

Варто відмітити, що цьогорічний випуск навчався по новій системі освіти та відповідно до курсу підготовки військовослужбовці отримали дипломи бакалаврів і магістрів. Також особливістю випуску 2021 року було започаткування нової традиції, під час якої молоді лейтенанти по черзі відрекомендовувались та відбивали у корабельний колокол, після чого їх вітали побратими – курсанти флотського навчального закладу.

Приємною несподіванкою стало й те, що двоє офіцерів – випускників, по завершенню урочистостей освідчились своїм коханим і запропонували руку та серце, присутні аплодисментами привітали майбутні подружжя.

 

Читайте новости Культурометра в Telegram, Instagram и Facebook.

  

Культурометр в Instagram

 
 
 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56