На Одеській кіностудії підтримають режисера Олега Сенцова

В Одесі підтримають Олега Сенцова кінопоказами, які відбудуться 2-7 грудня в кінотеатрі «U-CINEMA», на Одеськїй кіностудії. У рамках події глядачі мають змогу оцінити дебютний фільм Олега Сенцова “Гамер”, що здобув чимало нагород та схвальні відгуки багатьох світових критиків. Інші фільми-учасники програми: «Молитва за гетьмана Мазепу. Нова версія» (реж. Юрій Іллєнко), «Істальгія» (реж. Дар’я Онищенко), «Трубач» (реж. Анатолій Матешко), «Параджанов» (реж. Олена Фетісова і Серж Аведікян) та альманах короткометражної документалістики«Вавилон’13». Кожен з 6 фільмів, представлених на мініфестивалі, є достойним представником сучасного українського кінематографу.

10542036

Переглянути стрічки та підтримати Олега Сенцова вже встигли у Києві, Тернополі, Львові, Луцьку, Івано-Франківську та Дніпропетровську. Кожне з цих міст збирало повні зали шанувальників кіномистецтва та патріотів, небайдужих до долі обдарованного співвітчизника.

Всі кошти, зібрані з продажу квитків йдуть на оплату послуг адвокатів та підтримку родини кінорежисера.

Олег Сенцов – український режисер, відомий у всьому світі. З травня 2014 року – політв’язень, нині знаходиться під вартою у московській в’язниці за обвинуваченням у підготовці терактів на території Криму. На захист митця невтомно виступають вітчизняні та іноземні колеги, а завдяки проекту “Тиждень українського кіно на підтримку Олега Сенцова”, зробити свій внесок у боротьбу за свободу та справедливість може кожен українець.

За підтримки міської адміністрації , ПрАт “Одеська кіностудія”, АВТОМАЙДАНУ Одеса та Ради Громадської безпеки.

Партнери проекту: Державне агентство України з питань кіно, Національний Центр Олександра Довженка

 

Добавить комментарий

   

Культурометр в Instagram

 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 

Анонсы событий

2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56