В Одесі презентують Офіс туризму Одещини

У п’ятницю 12 березня о 16:00 відбудеться онлайн презентація Офісу туризму Одещини при Агенції регіонального розвитку Одеської області. Організатором презентації виступає Офіс туризму Одещини. Презентація проходитиме у форматі інтерв’ю на сторінці АРРОО у Facebook (Facebook.com/OdesaRDA). У процесі якої глядачі зможуть поставити запитання спікерам.

Під час трансляції ви дізнаєтесь про пріоритетні напрямки діяльності Офісу туризму Одещини та АРРОО. Ми поговоримо про конкретні проєкти Офісу. Такі як перший обласний Туристичний Хаб, афільовану мережу Туристичних центрів області, головний туристичний магніт регіону та інше.

Інтерв’юер:
 
Дар’я Сонячна – керівник Офісу туризму Одещини при АРРОО. Розкаже про команду, пошук партнерів та розповість, що стане головним проєктов Офісу і над чим вони працюють сьогодні.
 
Гостями інтерв’ю стануть:
 
Славський Олександр – екс директор комунального підприємства Бюро регіонального розвитку. Розповість про створення Агенції та її значимість для Одещини та її розвитку.
 
Шестаков Андрій – директор АРРОО. Розкаже про глобальні цілі і напрямки Агенції.
 
Дімчогло Юрій – радник Голови ООДА. Пояснить що таке наглядова рада Агенції і як працювати з державними органами.
 
Григоришин Роман – Начальник Управління міжнародних відносин ООДА. Розповість про реалізацію центру АРРОО у місті Одеса.
 
Анастасія Бондар – Заступник Голови ООДА. Поділиться з нами цілями Дії та Дія. Бізнес в одеському регіоні.

 
  


 

Культурометр в Instagram

 
 


САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56