В Одесі телеведуча Яніна Соколова зачитає кращі вірші української класики під джазову музику

За кілька тижнів в Одесу приїде відома українська журналістка й телеведуча Яніна Соколова, яка проведе у місті поетичний вечір. Для глядачів прозвучать кращі вірші української класики, а джазова музика тільки підкреслить глибокий підтекст.

Під час заходу можна буде придбати (“інтерактивний Кобзар”). Суть книги полягає в тому, що видання можна не лише читати, а й слухати та навіть дивитися: біля віршів є QR-коди, відсканувавши які, можна побачити 53 відеоролики, де телеведуча Яніна Соколова декламує вірші українського поета.

В сюжеті “5 каналу” йдеться, що ідея створити інтерактивне видання з’явилася у видавця Олександра Красовицького після того, як в одному з ефірів телеведуча Яніна Соколова продекламувала уривок “Кохайтеся, чорнобриві, та не з москалями”. Після публікації він пояснив, що це книжка різних творів Шевченка: і тих, що входять у Кобзар, і тих, що не входять; і українською мовою, і російською; і з дуже великою кількістю ілюстрацій (в книжку увійшло майже все, що намалював Шевченко).

– Мені здається, що в кожній бібліотеці має бути така книжка, тому що це наша національна ідентичність. По-друге, наші діти, які у світі гаджетів забули про книги, нарешті знайдуть гарне поєднання. Ви направляєте мобільний телефон і у вас автоматично випливаю я, читаю той чи інший вірш. Таким чином, в школі буде набагато простіше вчитися”, – пояснила у свою чергу Яна Соколова.

Тож одеситів закликають “не пропустити важливих слів”. А слова і справді будуть важливими, а вечір – цікавим, хоча би з огляду на особистість Яніни Соколової.

– Як актриса грає в кількох відомих театральних антрепризах: “Історії кохання для дорослих” і “Здрастуйте, я Ваша тітонька”.
– Знялась у більш ніж 20 кінофільмах.
– Працювала на телеканалах: “Інтер” та “1+1”, де вела ранкові шоу.
– Продюсерка фільму “WE ARE SOLDIERS”.
– Медіа-амбасадорка руху #HeForShe в Україні.
– Засновниця школи екранних мистецтв Screen School та кураторка курсу “Телеведучий – я навчаюсь у зірок!”.
– З 2010 року працює ведучою “5-го каналу”; авторка та ведуча “Рандеву з Яніною Соколовою” та “КІНО з Яніною Соколовою”.
– У жовтні 2018 року стала ведучою авторського YouTube-проекту “Вечер с Яниной Соколовой”, який викриває фейки російської пропаганди про Україну.
– Наразі тривають зйомки повнометражного художнього фільму “Я, Ніна”, заснованого на реальних подіях з життя телеведучої та журналістки Яніни Соколової. Це частина однойменного мультимедійного проекту, який покликаний змінити ставлення соціуму до онкохворих та хворих на рак до самих себе. Адже у травні 2019 року Яніна Соколова зробила дуже сміливе зізнання і заявила, що “наступну частину свого публічного і непублічного життя хоче присвятити темі, яка поглинула її зсередини”.

Поетичний вечір “Вірші з Яніною Соколовою” відбудеться у неділю, 14 жовтня, в музичному просторі “Urban Music Hall” Початок – о 19:00. Вартість квитків – 300-600 гривень за посиланням.

   

Культурометр в Instagram

Анонсы событий
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56