В Одесі відбудеться зустріч з авторкою казок про 36 і 6 котів

У суботу, 2 лютого о 17.00 у Книгарні-кав’ярні Старого Лева (вул. Катерининська, 2) відбудеться зустріч з письменницею Галиною Вдовиченко. Авторка книжок для дорослих та дітей представить одеській публіці уривки із казок про пригоди 36 дорослих і 6 юних непосидючих котів та розкриє секрети написання котоісторій.

Чому саме коти потрапили на сторінки книги Галини Вдовиченко? Хто з котячої родини найбільш імпонує авторці? Які несподівані знайомства та зустрічі справили на котів найбільше враження? Чи матиме продовження історія про карколомні пригоди пухнастих бешкетників? Мають герої прототипів у реальному житті? Відповіді на ці та інші питання, хороший настрій та цікаві знайомства чекають усіх гостей на котячих читаннях з Галиною Вдовиченко.

Галина Вдовиченко – українська письменниця та журналістка, авторка романів «Пів’яблука», «Тамдевін», дитячих казок «Мишкові миші», «36 і 6 котів», «36 і 6 котів-детективів», «Чорна-чорна курка» та ін.

Книги «36 і 6 котів» та «36 і 6 котів-детективів» авторства Галини Вдовиченко вийшли друком у «Видавництві Старого Лева» у 2015 та 2017 році та припали до душі читачам різного віку завдяки динамічному сюжету та ілюстраціям Наталки Гайди, які вдало підкреслюють виразний характер кожного вусатого героя.

36 і 6 котів – саме стільки, не більше й не менше, хвостатих героїв – оселилося одного дощового вечора в помешканні пані Крепової попри її бажання. Але серце непоступливої господині до котів-безхатьків прихилила киця-сфінкс Баронеса. Ані пані Крепова, ані її племінник Стас навіть уявити собі не могли, чим обернеться вторгнення у їхнє маленьке помешкання 36 дорослих і 6 маленьких котів.

 

Читайте новости Культурометра в Telegram, Instagram и Facebook.

  

Культурометр в Instagram

 
 
 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56