В Одесі зіграє талановитий піаніст та композитор Єгор Грушин

24 червня Одеса прийматиме Єгора Грушина з програмою Solo Piano, в яку входять найкращі сольні композиції піаніста. Ця програма є настільки актуальною, що відомий шведський лейбл «1631 Recordings» видав збірку творів композитора, під назвою «Solo Piano Works Vol.1». Особливістю концерту стане той факт, що вперше на сцені прозвучать шість нових композицій, що увійдуть до нового альбому композитора, який побачить світ у 2018-у році.

Єгор Грушин – яскравий український композитор та піаніст. Стиль, в якому творить композитор – сучасна класика (modern classical), яка є легкою для сприйняття, але водночас і насиченою різноманітними мелодіями та паттернами, які наче й нові і водночас як забуті старі, заховані десь глибоко в нашій душі. За 5 років творчості Єгор Грушин дав понад 200 концертів, презентував світу 4 альбоми та став автором саундтреків до 6-ти вітчизняних фільмів. Загалом музику Єгора Грушина можна назвати саундтрековою, вона пульсує, ллється, плаче, усміхається, зітхає, перетікає, живе, звучить наче з космосу, інколи переживає особисті хвилювання персонажів, передає глибини людських образів, малює природу…

Народився Єгор Грушин 2 квітня 1993 року в Одесі. Після закінчення музичної школи самостійно розпочав займатись композицією. У 2011 році Єгор переїхав до культурної столиці України – Львова , власне де розпочалась його активна музична діяльність. Одразу після переїзду в Львів, Єгор стає одним із засновників музичного проекту “Illusions” та здійснює свій перший сольний тур під назвою “Emotions”. Саме тоді і з’являється ідея створення першої платівки.

Якщо ви хочете провести цей вечір особливо, із близькими вам людьми, на концерті Єгора Грушина Solo Piano це можна буде зробити у затишній та інтимній атмосфері.

Коли: 24 червня о 19:00
Де: Літературний музей, Золота зала.
Квитки: від 200 грн.

Добавить комментарий

   

Культурометр в Instagram

Анонсы событий
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56