В Україні призупинили діяльність проросійських партій

Сьогодні вночі Президент України Володимир Зеленський у своєму зверненні до нації повідомив, що враховуючи повномасштабне вторгнення Росії, РНБО прийняла рішення призупинити будь-яку діяльність на території України партій, які мають зв’язки з країною-агресором.

“Діяльність політиків, спрямована на розкол чи колаборацію не матиме успіху, але отримає жорстку відповідь. Тому РНБО вирішила, враховуючи повномасштабну війну, розв’язану РФ, та політичні зв’язки, які мають низка політичних структур із цією державою, призупинити будь-яку діяльність низки політичних партій на час воєнного стану”, – заявив Зеленський.

Забороняється діяльність таких партій: “Опозиційна платформа – За життя”, “Партія Шарія”, “Наші”, “Опозиційний блок”, “Ліва опозиція”, “Союз лівих сил”, “Держава”, “Прогресивна соціалістична партія України”, “Соціалістична партія України”, партія “Соціалісти”, “Блок Володимира Сальдо”.
 

 
Нагадаємо, що в Одесі представники партії Шарія знімали блок-пости на відео, а потім розміщували у своїх соцмережах з темою, як вони харчами допомагають військовим. А публічне відношення до війни проти України представників Шарія в Одесі залишимо без коментарів.

 

 
  


 

Культурометр в Instagram

 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56