Сергей Жадан приглашает одесситов в Зеленый театр. Вход свободный

13 сентября в 19:00 в Зелёном театре выступит украинский писатель Сергей Жадан. Вход – свободный.

“Одного разу, прокинувшись, ти бачиш за вікном вогонь. Ти його не розпалював. Але гасити його доведеться й тобі.
…Січень 2015 року. Донбас. Паша, вчитель однієї зі шкіл, спостерігає, як лінія фронту неухильно наближається до його дому. Стається так, що він змушений цю лінію перетнути. Щоби потім повернутись назад. І для цього йому щонайменше потрібно визначитись, на чиєму боці його дім…”
,
– это отрывок из нового произведения известного украинского писателя о событиях на Востоке Украины. Это книга о человеке без ружья, которая попала в зону войны. О роли и месте каждого из нас в условиях конфликта, что назревает. Именно ее и будет презентовать Сергей в Зелёном театре.

 

«Інтернат – це одна з локацій роману. Але, разом із тим – це ще й метафора. Метафора світовідчуття, метафора загубленості, недолюбленості, врешті-решт. Цю книгу добре було б прочитати людям, які ніколи не були на українському Сході, які складають своє враження про Донбас та українсько-російську війну виключно з повідомлень ЗМІ та загальних настроїв у соціальних мережах. Тим, хто готовий за електоральними відсотками побачити живі обличчя», – рассказывает сам автор.

Презентация романа стартует в 19:00 13-го сентября в Зелёном театре. Вход – свободный.

Добавить комментарий

   

Культурометр в Instagram

Анонсы событий
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56