Верховна Рада визнала дії росії в Україні геноцидом українського народу

Верховна Рада визнала дії російської держави та армії в Україні геноцидом українського народу. І закликала міжнародні організації й парламенти західних держав засудити геноцид, злочини проти людяності й воєнні злочини на території України. За проект 7276, ініційований Головою ВР Русланом Стефанчуком, проголосували 363 народні депутати, 33 не голосували.

У документі зазначено, що дії російської влади та заяви російських високопосадовців свідчать “про існування офіційної політики російської держави щодо невизнання права українського народу на самоідентифікацію, самовизначення і, як наслідок, на існування”.

Також наголошується, що дії російських сил на території України проти цивільного населення “здійснюються з наміром знищити, повністю або частково, український народ як окрему національну спільність”.

Також Верховна Рада України заборонила використання символіки, якою російська армія позначає свою військову техніку в Україні – літери “Z” та “V”, а Російську Федерацію визнала державою-терористом.

 
  


 

Культурометр в Instagram

 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56