Модель і волонтерка з Чернігова представить Україну на конкурсі «Міс Всесвіт»-2022 (фото)

У зв’язку з повномасштабною війною в Україні, Оргкомітет «Міс Україна Всесвіт» відмовився від традиційного святкового шоу цього року. Порадившись із партнерами з Miss Universe, було прийнято рішення передати титул «Міс Україна Всесвіт» Вікторії Апанасенко з Чернігова. Вікторія представить Україну на конкурсі «Міс Всесвіт»-2022.

Мисс Украина Вселенная Апанасенко

Вікторія Апанасенко активно бореться за перемогу України на інформаційному фронті та здійснює волонтерську діяльність. Вона допомагає готувати та роздавати їжу для батальйонів ЗСУ та людей похилого віку. Удвох з подругою займається адресною допомогою продуктами харчування, медикаментами і засобами гігієни для дітей, людей похилого віку та внутрішньо переміщених осіб.

Вікторія закінчила факультет психології КНУ ім.Тараса Шевченка за спеціальністю «Соціальна робота». Обрала цей фах, тому що завжди мала бажання сприяти вирішенню соціальних проблем, що існують у нашому суспільстві, та мати можливість допомагати вразливим верствам населення. Дівчина – професійна модель та активно підтримує українські бренди.

Українські організатори конкурсу вже почали співпрацювати з дизайнерами над створенням вбрання для конкурсу національних костюмів, яке стане символом сили українського народу, та плануємо ряд важливих соціальних і волонтерських проектів спільно з послами інших країн і міжнародними організаціями.

 
  


 

Культурометр в Instagram

 
 


САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56