Гройсман записал прощальное видео, а Луценко показал заявление об отставке

Генеральный прокурор Украины Юрий Луценко сегодня написал заявление об отставке с должности. Об этом на своей странице в Facebook написала пресс-секретарь Генпрокурора Лариса Сарган. Заявление он продемонстрировал в прямом эфире во время интервью Дмитрию Гордону.

“Заявление президенту Украины Зеленскому Владимиру Александровичу от генерального прокурора Украины Луценко. Прошу уволить меня с должности генерального прокурора по собственному желанию на основании п.1 ч.1 ст.42 закона Украины “О прокуратуре”, – зачитал Луценко текст заявления, после чего подписал его.

 Действующий премьер-министр Владимир Гройсман вчера вечером записал прощальное видео, в котором пожелал удачи своему преемнику и поблагодарил за поддержку. Видео он разместил также в Facebook :

“Хочу пожелать своему преемнику силы, терпения и удачи. И главное – успеха. Поскольку именно от успеха его работы и работы нового правительства много в чем будет зависеть успех Украины и нормальной жизни каждого украинца. Лично для меня это всегда было приоритетом номер один”. “.

Я продовжуватиму дбати про успіх нашої великої держави

Уже зовсім скоро в цей кабінет зайде новий Прем’єр, на плечі якого ляже величезна відповідальність – вирішувати, як продовжувати будувати і розвивати країну. Зі свого досвіду розумію, як це непросто – приймати рішення, від яких залежить життя мільйонів людей. Тому хочу побажати своєму наступнику сили, терпіння і удачі. І головне – успіху. Бо саме від успіху його роботи і роботи нового Уряду залежатиме багато в чому успіх України та нормальне життя кожного українця. Особисто для мене – це завжди було пріоритетом номер один. З чистою совістю можу сказати, що новий Уряд прийматиме країну, яка і стабільна, і розвивається. Усе, що зроблено на сьогодні – це результат роботи і зусиль багатьох-багатьох людей, кожного з вас. І я вдячний усім за нашу спільну небайдужість, спільну роботу, за підтримку і критику, а також за вашу довіру.Звісно, не можу не сказати про те, що і надалі лишатиметься однією з найголовніших справ мого професійного життя. Це децентралізація. Саме ця реформа вже дала можливість змінити життя в багатьох громадах країни. Але в майбутньому важливо не зупинятись, не забувати про людей, які живуть у своїх селищах і містах. Які хочуть мати достатні повноваження і фінансові ресурси. Ми маємо і в подальшому це забезпечувати. Попереду в кожного з нас дуже багато роботи. Будуть нові виклики, нові випробування. Але я вірю, як і вірив усі ці роки: немає таких випробувань, яких би ми з вами не здолали. Моє служіння Україні не закінчується сьогодні. Я продовжуватиму дбати про успіх нашої великої держави і братиму на себе ту роль, яка буде потрібна, щоб допомогти Україні реалізувати повною мірою свій потенціал.Від щирого серця хочу подякувати кожному з вас!

Publiée par Volodymyr Groysman sur Mercredi 28 août 2019

 

“С чистой совестью могу сказать, что новое правительство будет принимать страну, которая стабильна и развивается. Все, что было сделано на сегодняшний день – это результат работы и усилий многих людей, каждого из вас. И я благодарен всем за нашу совместную неравнодушие, совместную работу, за поддержку и критику, а также за ваше доверие”.

 

Читайте новости Культурометра в Telegram, Instagram и Facebook.

  

 
 

САМОЕ ПОПУЛЯРНОЕ ЗА НЕДЕЛЮ

Культурометр в Instagram


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56