Найбільша ІТ-компанія з українським корінням шукатиме таланти в Одесі

Поговорити про зростання та прокачку рівня IT-спеціалістів, управління проєктами, дізнатися, що робить архітектор в ІТ, як стати технічним гуру та не тільки — 11 вересня о 15:00 одеських ІТ-фахівців запрошують на першу живу зустріч про ІТ від найбільшої ІТ-компанії з українським корінням, SoftServe.
 
SoftServe
 
На заході одеські розробники зможуть:

  • Поспілкуватися з однодумцями та поділитися своїми історіями віддаленої роботи
  • Послухати лекцію про великі дані та штучний інтелект, а також як це все пов’язано з позицією Data Engineer від Дмитра Кібця, Senior BigData Engineer
  • Дізнатися, чим займається архітектор в ІТ, як їм стати та що треба знати для цієї позиції
  • Проконсультуватися з рекрутером щодо кар’єри та за бажанням пройти технічне інтерв’ю
  • Наживо протестити демо-розробки та R&D-проєкти

Одеса стала шостим містом ROAD SHOW компанії SoftServe, що об’єднує понад 10 тисяч спеціалістів, серед яких — і одеські ІТ-фахівці. Про віддалену роботу та плани розширення SoftServe в Одесі — поговоримо на зустрічі.


 
Дата та час: 11 вересня, 15:00
Де: Літній театр “Горсад”
 
Захід відбувається за попередньою реєстрацією за посиланням.
 
Про компанію:
 
SoftServe — найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить до переліку найбільших сервісних ІТ-компаній України. Близько 10 000 співробітників працюють у 38 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сінгапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії знаходяться у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце та Варшаві (Польща).
 
Компанія працює над понад 1200 активними проектами для клієнтів у країнах Північної Америки, ЄС, та Азії. Клієнтами SoftServe є такі компанії як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, Spillman Technologies та ін. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure та інших великих технологічних компаній.

   
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56