Дівчинка з Одещини, яка втратила ногу від російської ракети, перемогла на змаганнях з художньої гімнастики

7-річна Саша Паскаль з Чорноморська, яка у травні минулого року втратила ногу через ракетний удар по селищу Затока, виступила на змаганнях з художньої гімнастики і перемогла. Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомила уповноважена Президента України з прав дитини Дар’я Герасимчук.

«Я дивилась і не могла повірити, як швидко вона реабілітувалась! А найголовніше, яка ж мотивація потужна повинна бути у семирічної дівчинки, щоб так реактивно повернутись в художню гімнастику з протезом ноги. Запамʼятайте це імʼя. Це імʼя майбутньої чемпіонки. І ніякі рашисти зі своїми ракетами, поранення та ампутації не зламають нас! Пишаюся особистим знайомством і надихаюся її звитягами», – написала Дар’я Герасимчук.

16 травня 2022 року росія обстріляла Затоку ракетами з тактичної авіації, щоб знищити міст через Дністровський лиман. Але браковані ракети попали в житлові будинки та базу відпочинку. На маленьку Сашу впала бетонна плита і розтрощила їй ногу. Також у неї діагностували відкритий перелом руки, травму голови, перелом 4 ребер, численні поранення. Дівчинку у лікарні ввели у медикаментозну кому на 15 днів. За ногу боролися десять днів.

Дівчинці провели вісім операцій, а згодом встановили протез і відправили на реабілітацію у Австрію. Після чого Саша дуже бажала повернутися до гімнастики та тренувань.

 
   

Культурометр в Instagram

 
 

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ


 
 
 

Анонси подій

2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56