Командирів полку “Азову” з Маріуполя звільнили з полону (відео)

Минулої ночі сталося найважливіша подія, про яку заздалегідь не попереджали але яку всі чекали з нетерпінням. В ході обміну військовополоненими біли звільнені командири полку “Азов”, які захищали Маріуполь та “Азовсталь”. Повідомляється, що з російського полону визволили командирів Дениса Прокопенка, Святослава Паламара, Олег Хоменко («Азов»), Денис Шлега з Нацгвардії України, Герой України Євгеній Бова, командувач 1-го окремого батальйону морської піхоти. Також повертається Катерина Поліщук («Пташка»)» та командир 36-ї окремої бригади морської піхоти Сергій Волинський (“Волина”). Їх обміняли на 55 російських полонених.

Україна повернула з російського полону 215 людей, серед яких 124 офіцери. Близько 200 захисників обміняли на кума Путіна Віктора Медведчука. 5 командирів “Азова” будуть знаходитись у Туреччині згідно з домовленостями з Ердоганом під його особистими гарантіями захисту.

Президент Володимир Зеленський заявив, що, згідно з наявною в нього інформацією, багато полонених були приречені на смертну кару, тож звільнення врятувало їм життя.

 
https://youtu.be/Q0mtg68tfgc?t=126
 

 
  


 

Культурометр в Instagram

 
 

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56