На Головпоштамті Одеси відкрили фотовиставку та презентували нову поштову марку

У приміщенні Головпоштамту відкрилася фотовиставка документальної фотографії шести українських фотографів, п’ять із яких одесити та один киянин, яка розповідає про неочевидні сліди російсько-української війни. Неочевидна війна – це зліпок нашого часу та подій, які стрімко розвиваються навколо нас. Більшість експозиції було сфотографовано авторами в період березень – квітень 2022 року, частину представлених робіт знято на мобільний телефон.

Війна – це тотальна зміна всього устрою, зв’язків та звичок для всіх і кожного, незалежно від того, як далеко від фронту знаходиться людина. Ця війна торкнулася майже всіх і всього, навіть у повсякденних дрібницях. Головна мета авторів виставки – розповісти глядачеві історію подій, що розвивається в Україні з початку війни, передати свої відчуття того, що відбувається. Ця експозиція є лише малою частиною основного проєкту.

Відкриття експозиції відбулося під час презентації поштової марки “Добрий вечір ми з України”. Всього Укрпошта впустила 5 млн поштових марок з трактором двох номіналів, щоб вистачило усім.

Автори фотовиставки:
Анастасія Хлєбнікова (Одеса-Львів);
Олександр Гіманов (Одеса);
Олександр Зубко (Київ);
Юрій Бершадський (Одеса);
Олександр Каменських aka Холодний Лука (Одеса);
Олександр Воропаєв aka foto still (Одеса).

   
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56