Одеській військкомат показав, де перебувають чоловіки в очікуванні медичної комісії

В Одеському обласному територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки відреагували на появу звинувачень у триманні чоловіків у “нелюдських умовах” в очікуванні медичної комісії. Там оприлюднили фото, на яких видно як чоловіки грають у карти, їх кормлять у їдальні макаронами з салатом та вони мають доступ до чистих душових, правда без мила.

У військкоматі також повідомили, що у такому пункті чоловіки перебувають не більше 3 діб. За цей час відбувається проходження медичної комісії та очікування відправки у військові частини.

“З огляду на масштаби російської агресії, готовим до виклику у територіальний центр комплектування має бути кожен чоловік мобілізаційного віку. Кожна військово зобов’язана особа має виконати свій конституційний обов’язок – з’явитися до територіального центру комплектування, уточнити свої персональні дані, звірити наявність підстав для відтермінування призову, якщо такі є”, – нагадали у Одеському військкоматі.

Але не всі згодні, що тримання у таких пунктах є законним. Деякі юристи заявляють, що це більше виглядає як викрадення. Людина має час за законом, щоб прийти додому, зібрати речі та поїхати вже на медичну комісію. Про це пише одеський юрист Павло Паламарчук.

 
  


 

Культурометр в Instagram

 
 

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56