Одеський військовий експерт повідомив, що окупанти дуже посилюють оборону на Херсонщині

Одеський військовий експерт Олександр Коваленко повідомив про дії та наміри російських окупантів у Херсонській області. За його даними, за допомогою залізниці ешелонами почали перекидати техніку та людей на лівий берег Дніпра. До того ж беруть сили не лише з тимчасово окупованого Криму, а й знімають із окупованих Донецької та Луганської областей.

Це говорить про те, що резервів не вистачає наступати по всіх напрямках. На Донеччині окупанти намагаються наступати на Сіверск та Бахмут, але без підкріплення це неможливо. Також стає зрозуміло, що Херсон є дуже важливою метою путінської армії Z. Однак перебиті мости через Дніпро ставлять хрест на можливості подальшого перекидання військ та їх постачання.

“Не забуваємо, що одна справа закинути в Херсонську область усю цю армаду, а зовсім іншу компактно розмістити і забезпечити, зокрема, боєприпасами, ПММ та іншим. Усім тим, що дуже голосно плескає і дуже густо димить. Безпечно це здійснити на правому березі Херсонщини неможливо, а на лівому лише частково. Але навіть якщо це розміщення буде зроблено у глибокому тилу, то можна вважати, що вся ця окупаційна маса буде на жорсткій дієті, у всіх сенсах”, – повідомив Коваленко.
 
Але розслаблятися не варто, оскільки посилення окупантів на херсонському напрямі все одно призведе до жорсткого опору при звільненні міста. Коваленко не сумнівається в поразці рашистів на цій ділянці, щоправда, часу доведеться витратити більше на це і знищити ще більше російських солдатів і техніки. Він назвав ці дії “суїцидом російської армії”.
 

 
  


 

Культурометр в Instagram

 
 


НАЙПОПУЛЯРНІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ


 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56