Скандальну Ірину Фаріон звільнили з університету. СБУ відкрило по неї кримінальну справу

Скандальна екс-нардепка Ірина Фаріон після того, як оприлюднила інформацію про українського патріота у Криму потрапила до поля зору СБУ. Сьогодні по неї відкрили кримінальну справу відразу по чотирьом статтям Кримінального кодексу України:

▪️ ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної, регіональної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками);
▪️ ст. 435-1 (образа честі і гідності військовослужбовця, погрози військовослужбовцю);
▪️ ст. 163 (порушення таємниці листування, телефонних розмов, телеграфічної чи іншої кореспонденції, що передаються засобами зв’язку або через комп’ютер);
▪️ ст.182 (порушення недоторканості приватного життя).

Крім цього, СБУ проводить психолого-лінгвістичну експертизу висловлювань Ірини Фаріон. За матеріалами слідства, в одному зі своїх інтерв’ю народна депутатка України 7-го скликання зазначила, що категорично не сприймає російськомовних військовослужбовців ЗСУ і не може назвати їх українцями.
 

 
Також сьогодні її звільнили з університету Львівська політехніка, де вона працювала професором на кафедрі української мови. У виші повідомили, що приводом для цього стало порушення екснардепкою статті 41 Кодексу законів про працю: вчинення працівником, який виконує виховні функції, аморального проступку, не сумісного з продовженням цієї роботи.

   

Культурометр в Instagram

 
 

Анонси подій

 
 
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56