Сина колишнього мера Одеси окупанти призначили “заступником губернатора” Херсонської області

Син почесного громадянина Одеси та колишнього мера Руслана Боделана Володимир Боделан знову сплив в інформаційному полі окупантів. Як повідомили в Асоціації реінтеграції Криму, 26 травня в окупованому Сімферополі відбувся збір кремлівських маріонеток зі злочинних «урядів» окупантів Мелітополя та Генічеська.

На шабаші колаборантів з’явився Володимир Боделан. Його представили як заступника губернатора Херсонської області. Нагадаємо, що в 2 травня 2014 року в Одесі Руслан Боделан, будучи начальником обласного управління з надзвичайних ситуацій, наказав не гасити Будинок Профспілок, що горів, щоб загинуло якнайбільше людей. Після цього спокійнісінько втік до окупованого Криму, де обіймав посади в окупаційній адміністрації.

Одеситам пора вже зрозуміти нарешті – хто саме стоїть за загибеллю людей у пожежі в Будинку Профспілок – Руслан Боделан та Дмитро Фучеджі, які втекли до Росії, бо виконували злочинні накази з кремля щодо державного перевороту та масової загибелі людей для російської пропаганди.

 
   

Культурометр в Instagram

 
 

НАЙПОПУЛЯРНІШЕ ЗА ТИЖДЕНЬ


 
 
 

Анонси подій

2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56