Труханов проти демонтажу пам’ятника Пушкіну – це класика

Мер Одеси Геннадій Труханов після скандалу з вкраденими гуманітарними генераторами вирішив підняти собі рейтинг компліментарним інтерв’ю виданню Укрінформ. У двох словах, в інтерв’ю Труханов просто рятує Одесу, дуже чесна людина і всі кримінальні справи – то спроби “тиснути”, ЗСУ не потрібно багато грошей, а відомого волонтера Катерину Ножевникову попросили “кошмарити Труханова” на мітингах, які розпочалися у вересні 2023 року і досі тривають.

Але одне питання виявилося дуже цікавим – Труханов послідовно продовжує захищати два імперських російських пам’ятника, один з яких поету Пушкіну, а інший генералу-губернатору Воронцову. До речі, в Одесі знаходиться останній пам’ятник Пушкіну в Україні, який нагадує окупантам про російсько-імперський період Одеси і надихає їх на захоплення міста. На жаль, Труханов відмовляється розуміти, що культура давно вже використовується рашистами для пропаганди знищення України.

Памяник Пушкину в Одессе

“Коли мені кажуть, що Путін вдягнув у військові мундири Пушкіна та все, що пов’язане з культурою, – це неправильно. Це – наш подарунок росіянам: ми віддаємо їм Пушкіна, який жив і творив у Одесі. На жаль, ми не можемо зараз запитати ані в Пушкіна, ані у Воронцова, чи підтримали б вони війну. Але Пушкін – частина нашої історії та світової культури. Якщо ми приберемо його постамент в Одесі, ним не перестануть захоплюватися у Франції, Англії чи Італії. Це – класика.” – заявив мер Одеси у захист пам’ятника Пушкіну.

Плакат з тимчасово окупованого Херсону у 2022 році.

 
Банер з Пушкіним, Толстим та Гоголем прикриває зруйнований авіабомбою театр з жінками та дітьми у Маріуполі

 

   
 
2016-01-10-56
2016-01-10-56
2016-01-10-56